Öğrenciler Yarıyıl Tatilinde Topkapı Eğlence Çadırı’nda

Fatih Belediyesi’nin çocukların çok çalışarak hak ettikleri yarıyıl tatilini aileleriyle birlikte doyasıya eğlenerek geçirmeleri için kurduğu “Eğlence Çadırı” Fatih Kaymakamı Cafer Sarılı ile Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan’ın katılımıyla açıldı.
Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan’ın Fatih Kaymakamı Cafer Sarılı’nın da teşrifleriyle açılışını gerçekleştirdiği Eğlence Çadırı, ilk günden Fatihlilerin yoğun ilgisini gördü. Seanslar için randevu saatinden dakikalar öncesinde çadır girişindeki yerini alan Fatihliler, etkinliği kendileriyle buluşturan Başkan Mehmet Ergün Turan’a teşekkürlerini ilettiler. Başkan Mehmet Ergün Turan açılışta Fatihli çocukları ve ailelerini sevgi ve muhabbetle selamlayarak, keyifli ve eğlenceli bir ara tatil diledi.

EĞLENCE ÇADIRI 5 ŞUBAT’A KADAR HİZMETİNİZDE
5 Şubat’a kadar Topkapı Sosyal Tesisleri’nin otoparkında hizmet verecek olan Eğlence Çadırı, birbirinden renkli etkinliklerle hem çocuklar hem ebeveynler için keyifli bir ara tatilin adresi oldu. Eğlence Çadırı’nda; FitFatih, Atık Getirme Merkezi, Çocuk Durakları, Bilim Fatih, Karınca Kadın El Emeği, Yedikule & Ayvansaray Bahçe, Sulukule Müzik Akademisi ve FANÇO birimlerimiz, farklı yaş gruplarına yönelik hem eğlendirici hem eğitici etkinlikler gerçekleştiriyor.

Detaylı bilgi ve kayıt için web sitemizin ana sayfasındaki “Etkinlik Başvuruları” kısmını ziyaret edebilirsiniz.

 

keyboard_arrow_up