Fatih Belediyesi 2. Artcontact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda

Yerli ve yabancı binlerce sanat eserinin sergilendiği 2. Artcontact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’nda Fatih Belediyesi de çeşitli eserlerle yerini aldı.
26-29 Mayıs günleri arasında düzenlenen ve bu yıl ikincisi gerçekleşen ArtContact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı ziyaretçilerine kapılarını açtı. Dr. Mimar Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen fuara, Fatih Belediyesi de Yerle Gök Arasında Bir Nakkaş: Nusret Çolpan, Evdeyken Neyi Özledim ve Tarihten Tuvale sergilerinden seçilen eserlerle fuarda ki yerini aldı. Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan da Fatih Belediyesi’nin standını ziyaret ederek, fuarı gezdi ve tüm sanatseverleri 2. Artcontact İstanbul Çağdaş Sanat Fuarı’na davet etti.

4 BİNE YAKIN ESER ZİYARETÇİYLE BULUŞTU
Birçok müzik dinletisinin ve atölye çalışmasının eşlik edeceği dört günlük fuarda, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve çeşitli illerin galerilerinin yanı sıra yurt dışından da pek çok galeri uluslararası sanat etkinliğinde yer alıyor. Fuarda, binden fazla sanatçının 4 bine yakın eseri ziyaretçilere sunuluyor.

keyboard_arrow_up