YİNE YENİDEN AK PARTİ

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, 12 Ocak Cumartesi günü bir dizi ziyarette bulunarak Haseki Sultan ve Seyyid Ömer Mahalleleri Yönetim Kurulu Toplantılarına katıldı.

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinin son anına kadar gezmedik sokak, çalmadık kapı, sıkamadık el bırakmayacaklarını vurgulayan Turan, milletin gönlünü kazanmak için gece gündüz çalışacaklarını söyledi.

Güne Fatih Kadıçeşme Halk eğitim birimini ziyaret ederek başlayan AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, hanımefendilerin eserlerini incelediklerini ve sohbet ettiklerini söyledi.  Turan, ayrıca hanımların gündeme hâkimiyetlerinin ve önerilerinin kendilerini memnun ettiğini belirtti.

İkinci ziyaretini Müftüali Semt Konağı’na yapan Turan, Bilgi Evi’ndeki gençlerle sohbet edip onları dinledi. Bilgi Evi’ndeki çocukların müthiş çocuklar olduğunu söyleyen Turan, geleceğimizin emin ellerde olduğunu belirtti.

Turan, daha sonra Dr. Beyza ve Melih Yıldız’a ait olan Dentavenue’nin açılışına katılarak kendilerine hayırlı ve bol kazançlar diledi.

TURAN, TECRÜBELERDEN YARARLANIYOR

Eski Belediye Başkanlarını ve İlçe Başkanlarını da ziyaret etmeye devam eden Turan, bu kapsamda üç dönem Fatih İlçe Başkanlığı yapmış olan 24. Dönem İstanbul Milletvekili Ahmet Baha Öğütken’i ziyaret etti.  Fatih hakkında istişarelerde bulunduklarını belirten Turan, “Kendisinin bilgi ve tecrübelerinden istifade ettik.” dedi.

TURAN, MAHALLE YÖNETİM KURULU TOPLANTILARINA KATILDI

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, teşkilat mensuplarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Haseki Sultan ve Seyyid Ömer Mahallelerinde Yönetim Kurulu Toplantılarına katılan Turan, “Mahalle Teşkilatlarımızın Yönetim Kurulu Toplantılarına katılarak Hemşerilerimizle muhabbet ediyoruz. Gönül Belediyeciliği ilkesiyle ilçemiz için hayata geçireceğimiz projelerimizi anlatıp görüş ve önerilerini dinliyoruz.” ifadelerini kullandı.