TURAN’DAN YAVUZ SULTAN SELİM HAN’A ZİYARET

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan,  15 Ocak Salı günü ilçede ziyaretlerde bulundu.

15 Ocak Salı günü ilk olarak Ali Kuşçu Mahallesindeki esnafları ziyaret eden Turan, esnaf ve vatandaşlarla sohbet edip düşünceleri dinledi. Esnafların sıcak ilgisiyle karşılaşan Turan, esnaflara teşekkür ederek bereketli kazançlar diledi.

Öğle namazını Yavuz Sultan Selim Camii’nde kılan Turan, namazın ardından Yavuz Sultan Selim Han’ın türbesini ziyaret ederek dua etti.

Turan, türbe ziyareti sonrası ilçe müftülüğünü ziyaret etti. Fatih Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu’nu ziyaret eden Turan, ilçe hakkında görüş alışverişinde bulundu. Turan, ayrıca Fatih Müftüsü Vehap Kapıcıoğlu’na konukseverliği için teşekkür etti.

AK Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin ile birlikte Ali Kuşçu Mahallesi Muhtarı Ferit Ayhan’ı ziyaret eden Turan,  Muhtar Ferit Ayhan’ın mahalle hakkında görüş ve önerilerini dinledi.

Turan, daha sonra AK Parti Fatih Kadın Kolları tarafından organize edilen ev ziyaretleri kapsamında Ali Kuşçu Mahallesi’nde Karagöz ailesinin evine misafir oldu. Hem hane halkıyla hem de komşularla hasbihal eden Turan, görüş ve önerileri dinledi.

Günün son ziyaretini sunan Yavuz Sultan Selim kulübüne yapan Turan, kulüp yöneticileri ve sporcular ile bir araya geldi. Turan, kendilerini ilgiyle karşılayan kulüp öneticileri ve sporcular teşekkür ederek başarılar diledi.