TURAN’DAN ESKİ İLÇE BAŞKANINA ZİYARET

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan,  16 Ocak Çarşamba günü eski ilçe başkanını ziyaret ederek mahalle toplantılarına katıldı.

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, Çarşamba günü ilk olarak, tecrübelerinden yararlanmak ve istişarelerde bulunmak için daha önce AK Parti Fatih İlçe Başkanlığı yapmış olan Ahmet Hamdi Görk’ü ziyaret etti.

Turan, Sn. Görk’ün tecrübe ve bilgilerinden yararlandıklarını ve daha güzel bir Fatih için hep birlikte çalışacaklarını ifade etti.

EROĞLU AİLESİNE MİSAFİR OLUNDU

Turan, eski İlçe Başkanı Ahmet Hamdi Görk’ü ziyaret ettikten sonra Şehremini Mahallesi’nde AK Parti Fatih Kadın Kolları tarafından organize edilen ev ziyareti kapsamında Hümeyra Eroğlu’nun evine misafir oldu. Hem hane halkıyla hem de komşularla hasbihal eden Turan, Eroğlu ailesine misafirperverliği için teşekkür etti.

Turan, daha sonra AK Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin ile birlikte Süleymaniye Mahallesi Teşkilatı’nın toplantısına katıldı. Teşkilat mensuplarıyla muhabbet eden Turan, onların görüş ve önerilerini dinledi.

Günün son ziyaretini, Şehremini Mahallesi Teşkilatı’nın toplantısına yapan Turan, mahalle teşkilatıyla bir araya geldi.“Arkadaşlarımızın muhabbeti, beklentileri ve çalışma azmi bizleri ziyadesiyle memnun etti.” diyen Turan, teşkilat üyelerine katılımlarında ötürü teşekkür ederek başarılar diledi.