TURAN, STK’LARI ZİYARET ETTİ

Fatih’i adım adım dolaşmaya devam eden Turan, Sivil Toplum Kuruluşlarını (STK) ziyaret etti.

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, Fatih’i adımlaya, her kapıyı çalıp gönüller inşa etmeye hızla devam ediyor.

23 Ocak Çarşamba günü ilk olarak Nişanca Mahallesi Muhtarı Zübeyir Beyi ziyaret eden Turan, ardından STK’ları ziyaret etti.

İlk olarak Sason Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret eden Turan, çay eşliğinde dernek üyeleriyle sohbet edip, önerileri dinledi.

Fatihin STK’larına misafir olmaya devam eden Turan, Çarşamba günü ikinci ziyaretini Bitlis Mutkililer Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne gerçekleştirdi.

Turan, daha sonra 13 adet Ermeni Kilisesi Vakıf ve Dernek Yöneticisi ile Kumkapı Ermeni Patrikhane Merkezi’nde bir araya geldi.

Fatih’te hemşehri derneklerini tek tek ziyaretlerine devam eden Turan, Çarşamba günü son olarak Samsunlular Derneği’ne konuk olup vatandaşlarla sohbet etti.

Çarşamba gününün son ziyaretini Kocamustafapaşa Mahallesine yapan Turan, AK Parti Fatih Kocamustafapaşa Mahalle Teşkilatıyla bir araya geldi. Vatandaşları dinleyen Turan, toplantıda fikir alışverişinde bulunup projelerini anlattı.