TURAN, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan,  18 Ocak Cuma günü ilçe muhtarlarıyla bir araya geldi.

Cuma namazını İskenderpaşa Camii’nde kılan Turan, cami cemaati ve vatandaşlarla sohbet etti.

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, Cuma namazı sonrası İlçe Başkanı Orhan Narin ile birlikte İskenderpaşa Mahallesi Muhtarı Fikret Sarıal’ı ziyaret edip mahalle hakkında görüş ve önerileri dinledi.

Turan, daha sonra Belediye Başkanı Hasan Suver ile birlikte ilçe muhtarlarıyla bir araya geldi. Beklentileri ve önerileri dinleyen Turan, hayata geçireceği projelerini anlattı. Turan, toplantıya katılıp kendilerine ilgi gösteren muhtarlara teşekkür etti.

Muhtarlar toplantısından sonra Hırka-i Şerif Mahallesi Teşkilatı’nın Yönetim Kurulu Toplantısı’na katılan Turan, “Gönül Belediyeciliği ilkesiyle ilçemiz için hayata geçireceğimiz projelerimizi anlattık. Kardeşlerimizin görüş ve önerilerini dinledik.” ifadelerini kullandı.

Cuma gününü İskenderpaşa Mahallesi Yönetim Kurulu Toplantısıyla kapatan Turan, “İlçemizin ve mahallemizin sorunları üzerinde görüş alışverişinde bulunduk. Daha güzel bir Fatih için birlikte daha çok çalışacağımızı vurguladık. Kardeşlerimizin beklenti ve önerilerini dinledik.” dedi.