Tevazu, Samimiyet, Gayret İle

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, ziyaretlerde bulundu.

9 Ocak 2018 Çarşamba günü Fatih ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan M. Ergün Turan, okul ve ev ziyaretlerinde bulundu. Turan, son olarak gençlerle buluşup onların heyecanına ortak oldu.  Ergün Turan’a ziyaretleri esnasında AK Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin’de eşlik etti.

AVRUPA İKİNCİSİ OKUL ZİYARET EDİLDİ

Turan, ilk olarak Uluslararası robot yarışması Robochallenge’ta Avrupa 2.’si olan, Fatih Vedide Baha Pars Ortaokulunu ziyaret etti. Robotik takımı öğrencileri ile keyifli bir vakit geçiren Turan, “Uluslararası arenada Bayrağımızı dalgalandıran kıymetli öğrencilerimizin başarısı ülkemizin geleceğine güvenle bakmamızı sağlıyor. Fatih Vedide Baha Pars Ortaokulu Robotik takımından 7. Sınıf öğrencisi Oğuz Selim Yılmaz ve 8. Sınıf öğrencisi Turan Aydın, yaptıkları robotlarıyla Türkiye’nin geleceği olacaklar. Başta öğrencilerimiz olmak üzere Robotik takımızın başarısında emeği geçen herkese teşekkür ederim.” açıklamasında bulundu.

KADIN KOLLARIYLA EV ZİYARETİ YAPILDI

Turan, ikinci ziyaretini ise AK Parti Fatih Kadın Kolları tarafından organize edilen ev ziyaretinde bulundu. Kocamustafapaşa Mahallesinde Güler Akyol’un evine misafir olan Turan, hanımların beklenti ve önerilerini dinledi.

Turan, daha sonra sandık başında Annesi ile bekleyen engelli AK Parti müşahidi Batuhan Hazar’ı evinde ziyaret etti. Batuhan Hazar’ı yakından tanıyan Turan,  Annesi Gülten Hanım’ın da samimi duası ve gayretine şahit oldu.

TURAN GENÇLERLE BULUŞTU

9 Ocak Çarşamba günü son ziyaretini AK Parti Fatih Gençlik Kolları’na yapan Turan, gençlerle masa tenisi oynayıp sohbet etti.  Gençlerin sevdası, fikirleri ve projeleriyle daha güzel bir Fatih için çalışacaklarını vurgulayan Turan, gençlerin gelecek vizyonu ve çalışma azmiyle 31 Mart akşamı yeni bir zafer yazacaklarını belirtti.