Tam Bana Göre Festival’deyiz

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın Başkent Millet Bahçesi’nde gençlere yönelik düzenlediği ve açılışını Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yaptığı ‘Tam Bana Göre Festival’ de Fatih Belediyesi olarak gençleri etkinliklerle buluşturuyoruz.

16-21 Kasım tarihlerini kapsayan ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip erdoğan’ın açılışını gerçekleştirdiği gençlere yönelik en büyük festivallerden biri olan Tam Bana Göre Festival’de Fatih Belediyesi de kurduğu stantla yerini aldı. Belediye Başkanımız M. Ergün Turan’ın da ziyaret ettiği Fatih Belediyesi standında gençler Dünya Dergiler Birliği’nin desteği ile Temmuz, Cins, Derin Tarih, Gerçek Hayat, Nihayet, Post Öykü, SkyRoad, Z Raporu, Lokma, Genç,Bilge Çocuk, Bilge Minik, İkrar, Divanyolu, Osmanlıca, Şiar, Bedraka, Genç Öncüler, Özçekim, Fikirname, Telve, Siyer Gazetesi, Mahalle Mektebi, The Pen, İkideniz, Cim, Kırık Akıl, Geçerken, Hemhal, Mukkaderat gibi onlarca dergi ile buluşturuluyor. Fatih Belediyesi olarak festival kapsamında düzenlendiğimiz “Duvardibi Söyleşileri” programlarında da Najla Tammy Kepler, İsmail Kılıçarslan, Zehra Türkmen, Metin Uçar ve Ahmet Şükrü Kılıç gençlerle bir araya gelecekler.

Küba’dan Endonezya’ya “Asım Gültekin Karikatür Sergisi”
Ayrıca dergi fuarlarının banisi ve DERGİBİR kurucusu rahmetli Asım Gültekin anısına Amerika’dan Endonezya’ya, Polonya’dan Mısır’a birçok ülkeden UWC (Union of World Cartoonists) mensubu onlarca karikatürün çizmiş olduğu karikatürler de fuar kapsamında sergilenecek.

keyboard_arrow_up