Sümbülefendi FANÇO Açıldı

Fatihli çocukların doya doya eğlenecekleri, anneleriyle birlikte katılacakları etkinliklerle keyifli vakit geçirebilecekleri Fatih’in ilk Anne ve Çocuk Merkezi olan Sümbülefendi FANÇO hizmete açıldı.

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan tarafından açılışı gerçekleştirilen Sümbülefendi FANÇO’ya çocuklar ilk günden yoğun ilgi gösterdi. Hacivat ve Karagöz köşesi, masal köşesi, bilim köşesi, heceleme duvarı, zaman duvarı, sinema köşesi, müzik köşesi gibi birbirinden renkli ve keyifli atölyelerin yer aldığı FANÇO’da çocuklar anneleriyle birlikte doyasıya eğlendi. Çocukların neşesine ve oyunlarına ortak olan Başkan M. Ergün Turan, pamuk şeker ikramında da bulundu.

Her hafta farklı konu başlıklarında etkinliklere ev sahipliği yapacak olan Sümbülefendi FANÇO’nun haftalık çalışma takvimi ve günlük program akışı web sitemiz üzerinden takip edilebilecek. Anne ve çocukların birlikte eğlenceli ve eğitici vakit geçirebilmelerine imkân sağlayacak olan FANÇO’nun bir şubesi de kısa bir süre sonra Silivrikapı Mahallesi’nde hizmete açılacak.

 

keyboard_arrow_up