FATİH’İ ADIMLAMAYA DEVAM

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, 25 Ocak Cuma günü ilk olarak,  AK Parti Fatih Kadın Kolları İlçe Teşkilat Başkan Yardımcısı Nevin Hanım’ın eşi merhum Ali Bey’in cenazesine katılarak, Merhum’a Allah’tan rahmet, başta Nevin Hanım ve ailesi olmak üzere sevenlerine sabırlar diledi.

STK ZİYARETLERİNE DEVAM EDİLDİ

Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ziyaretlerine Cuma güne de devam eden Turan,  23. 24. ve 25. Dönem AK Parti Kayseri Milletvekilimiz Yaşar Kemal’in Mütevelli Heyeti Başkanı olduğu Tomarzalılar Kültür ve Dayanışma Derneğini ziyaret etti.

Turan daha sonra Dini, milli ve ilmi değerlerimizi gelecek nesillerimize aktarmak için birçok faaliyet gerçekleştiren Birlik Vakfı’nı ziyaret etti.  26. Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman Bey ve vakfın kıymetli üyeleriyle sohbet eden Turan, başarılar diledi.

NURAN YAYLA’YA MİSAFİR OLUNDU

Fatih’i kapı kapı dolaşmaya, gönüller yapmaya devam eden Turan, Seyitömer Mahallesi’nde Nuran Yayla Hanımefendi’nin evine misafir oldu. Hane halkı ve komşularla sohbet eden Turan, talepleri dinledi.

MAHALLE TOPLANTILARI YAPILDI

25 Ocak gününü Mahalle Toplantıları ile kapatan Turan, ilk olarak İstanbul Milletvekili Abdullah Güler’in katılımıyla Karagümrük Mahalle Toplantısına katıldı. Turan, daha sonra Balat Mahalle Toplantısına katılıp görüş ve önerileri dinleyip soruları cevapladı.