Fatih Belediyesi Kadın Personeli Kadınlar Günü’nde Doyasıya Eğlendi

Fatih Belediyesi kadın personeli, kendileri için düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özel programında doyasıya eğlendi.

Eşi İlknur Turan Hanım ile birlikte katıldığı programda bir konuşma yapan Başkan M. Ergün Turan, tüm mesai arkadaşı kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, “Kadınlarımızın sorunlarına dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla bu özel gün güzel bir hadise ancak tek güne sığması mümkün değil. Kadınlarımız maalesef şiddete ve haksızlığa maruz kalıyor. Bunların karşısında durmak hepimizin insanlık görevi. İlçemizdeki kadınlarımızın güvenli ve huzurlu bir hayat sürmeleri, toplumsal faaliyetlere katılması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İşlerimizin çoğunu kadın ağırlıklı personelle yapıyoruz. Çünkü 23 yıllık kamu tecrübem hanım kardeşlerimizin daha düzenli, tutkulu ve latif iş kanaatini oluşturdu bende. Hayatın her alanında kadınların aktif olduğu, üstünlük gösterebildiği bir Fatih politikamız var. Çünkü ancak böyle olursa daha güzel bir Fatih olacağına inanıyorum” dedi.

Başkan Turan daha sonra Fatih Belediyesi’nin en kıdemli personeli Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nden Seliman Kosa’ya hediyesini takdim ederek, sahneden bir öz çekim yaptı. KARINCA Türk Sanatları Müziği korosunun konseriyle devam eden programda Fatih Belediyesi’nin kadın personeli doyasıya eğlendi.

keyboard_arrow_up