DURMAK YOK YOLA DEVAM

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, sokak sokak tüm Fatih’i adımlamaya ve vatandaşlarla sohbet etmeye devam ediyor.

24 Ocak Perşembe günü Fatih’te bir dizi ziyarette bulunan AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, ilk olarak Fatihin sakinlerinden Mustafa Kolunsağ’ın kıymetli validesi merhume Nuriye Kolunsağ’ın Fatih Camii’ndeki cenaze namazına iştirak etti. Turan, merhumenin Ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabırlar diledi.

Perşembe günü ziyaretlerini hızla sürdüren Turan, Mevlanakapı Mahalle Muhtarı Selahattin Bey’e misafir olup görüş alışverişinde bulundu.

Muhtar ziyaretinden sonra Melek Hatun Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret eden Turan, sağlık merkezi çalışanlarına kolaylıklar hastalığı bulunan vatandaşlara ise şifa dileğinde bulundu.

AK Parti Fatih İlçe Başkanı Orhan Narin ile beraber İhya Vakfı’nın yapımı devam eden İslami İlimler Külliyesi inşaatında incelemelerde bulunan Turan, ustalara kolaylıklar diledi.

Sokak sokak tüm Fatih’i adımlamaya, vatandaşlarımızla tek tek sohbet etmeye, önerileri dinlemeye devam eden Turan, Mevlanakapı Mahallesi Elif Lamet Sokak’ta vatandaşlar ile sohbet etti.

Daha sonra Mevlanakapı Mahallesi’nde ev ziyaretinde bulunan Turan, kendilerine kapılarını açan Fatihli komşularına teşekkür etti.

Perşembe günü STK ziyareti de gerçekleştiren Turan, Kahramanmaraş Okutma ve Yardım Derneği’ne misafir olup, görüş ve önerileri not etti.

Turan, Perşembe günü son olarak Sümbülefendi Mahalle Teşkilatıyla bir araya geldi. Çalışmalar hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdiklerini belirten Turan, “Fatihimiz için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyoruz.” dedi.