CUMHUR İTTİFAKI FATİH’TE BİRLİK İÇİNDE

AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, yeni haftaya esnaf ziyaretleriyle Bismillah dedi.

Yeni haftaya ilk olarak Kocamustafapaşa caddesindeki esnafları ziyaret ederek Bismillah diyen AK Parti Fatih Belediye Başkan Adayı M. Ergün Turan, esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştı. Esnafın yoğun ilgisine teşekkür eden Turan,  hayırlı ve bol kazançlar diledi.

TURAN’DAN KIRAATHANE ZİYARETİ

Esnaf ziyareti sonrası Cerrahpaşa Mahallesinde Çınar Kıraathanesi’ne uğrayan Turan, sevgiyle karşılandı. Masalarının birleştirdiği, çayların yudumlandığı samimi ortamda Turan, büyüklerle hasbihal edip istek ve önerilerini not etti.

EV ORTAMINDA SAMİMİ SOHBET

Turan, daha sonra AK Parti Fatih Kadın Kolları tarafından düzenlenen ev ziyaretleri kapsamında Aksaray Mahallesinde Mehmet Nurettin Paketçi’nin evine misafir oldu. Hem hane halkıyla hem de komşularla sohbet eden Turan, misafirperverlikleri için Nurettin Bey ve Ailesi ile komşularına teşekkür etti.

MHP İLÇE TEŞKİLATI ZİYARET EDİLDİ

M. Ergün Turan’ın ev ziyaretinden sonraki adresi ise Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Fatih Teşkilatı oldu. Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, İlçe Başkanı Orhan Narin ile beraber yapılan ziyarette MHP İlçe Başkanı Selim Sertel ve ekibiyle görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyarette Cumhur ittifakının Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Fatih için de birlik ve beraberlik içinde olduğu vurgulandı.

MAHALLE TEŞKİLATLARIYLA BİR ARAYA GELİNDİ

Haftanın ilk gününün son ziyaretlerini Mahalle Teşkilatlarına yapan Turan, ilk olarak Atikali Mahallesi Teşkilatı ile bir araya geldi. Mahallenin sorunlarını not edip çözüm önerilerini dinleyen Turan, Hemşehrilerimizin muhabbeti, beklentileri ve çalışma azmi bizleri ziyadesiyle memnun etti.” dedi.

Turan, son olarak Milletvekili Halis Dalkılıç, İlçe Başkan Orhan Narin ile birlikte Cerrahpaşa Mahalle Teşkilatı’nın toplantısına katıldı. Fatih’te hayata geçireceği projeleri anlatan Turan, görüş ve önerileri dinledi.