Başkan Turan Sn. Akif Çağatay Kılıç ve Beraberindekiler ile Vatan Kütüphanesi’nde Gençlerle Buluştu

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı Sn. Akif Çağatay Kılıç ve beraberindekiler ile Vatan Kütüphanesi’ni ziyaret etti.

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Cumhurbaşkanı Dış Politika ve Güvenlik Başdanışmanı Sn. Akif Çağatay Kılıç, Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Başkanı Sn. Hasan Kaya Aşçı ve AK Parti Fatih İlçe Başkanı Sn. Yakup Yaşa ile birlikte Vatan Kütüphanesi’ni gezerek gençler ile sohbet etti. Başkan Turan, kütüphanede yapılan bu değerli buluşma için Sn. Kılıç ve Sn. Aşçı’ya teşekkürlerini iletti.

Vatan Kütüphanesi

Vatan Caddesi’ndeki Çayırmeydanı ve Kahalbaşı Sokağı’na iki cephesi bulunan Vatan Kütüphanesi, toplam bin 500 metrekare alanda 25 bin kitap ile hafta içi ve cumartesi günleri 8.30-24.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Kütüphane; 340 kişilik kapasitesi, 288 çalışma masası ve 52 bilgisayarı ile 15 yaş ve üzeri öğrencileri misafir ediyor. Ayrıca Fatih Belediyesi’nin tüm kütüphanelerinde olduğu gibi ücretsiz çorba ikramı, wi-fi ve fotokopi hizmeti de sunuluyor.

keyboard_arrow_up