Başkan Turan Fatihli Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, Fatih Muhtarlar Derneği’nin düzenlediği toplantıda ilçede görev yapan muhtarlarla bir araya geldi.

Fatih’te görev yapan muhtarları sıklıkla mahallelerinde ziyaret eden Başkan Turan, bu kez Fatih Muhtarlar Derneği Başkanı ve Şehsuvarbey Mahalle Muhtarı Murat Hakverdi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltılı toplantıda muhtarlarla buluştu. Fatih’e ve mahallelerine yapılan hizmetlerden dolayı Başkan M. Ergün Turan’a teşekkürlerini ileten Murat Hakverdi; “Fatih’in köklü sorunlarına yönelik projeler bir bir hayata geçiyor. Özellikle gençlere ve çocuklara yönelik yapılan çalışmalar Fatih halkı tarafından takdirle karşılanıyor. Ayrıca derneğimize de desteklerini esirgemeyen kıymetli Başkanımız Sayın Turan’a tüm Fatihli muhtarlar adına teşekkür ediyorum” dedi.
Bugüne kadar edindiği tüm tecrübelerini Fatih’in hizmetine sunduğunu dile getiren Fatih Belediye Başkanı M. Ergün Turan, “Ekibimizle birlikte bugüne kadar köklü sorunlara çözümler üretme gayreti içinde olduk. Sizlerden aldığımız görüşlerle de temel sorunların tek tek azaldığını ve çözüldüğünü görmek bizi mutlu ediyor. Biz tüm mahallelerimize adil bir hizmet sunmaya özen gösteriyor, o mahallenin önceliklerine göre proje ve hizmet üretiyoruz. Siz kıymetli muhtarlarımızla da sık sık bir araya geliyor ve sürekli işbirliği halinde hareket ediyoruz. Bu şekilde tüm sorunlarımızı en kısa vadede çözüme ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.
Başkan Turan’a katılımlarından dolayı teşekkür çiçeği takdim eden Fatihli muhtarlar, toplantı sonrası hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

keyboard_arrow_up